تور تور ، پایگاه اطلاع رسانی تور و خدمات گردشگری، تورهای لحظه آخری ، اقلامت و بومگردی، تورهای اختصاصی و هیجان انگیز

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

راهنما

 • درج آگهی

 • آگهی های تایید شده

 • آگهی های لحظه آخری

 • بسته های عضویت

 • ارسال مدارک

 • تعرفه ها

درج آگهی

درج آگهی و معرفی تورها و سایر خدمات گردشگری در تورتو رایگان بوده و صاحبان و فعالان این صنعت میتوانند به رایگان به معرفی خدمات خود بپردازند.

فرآیند درج آگهی بسیار روان و ساده بوده و در هرمرحله علاوه بر راهمایی های موجود، با بردن نشانگر موس بر روی علامت سوال مقابل فیلد توضیحات تکمیلی دراختیار شما خواهد بود.

در صورت نیاز میتوانید آموزش تصویری درج آگهی را مشاهده نمایید.

آگهی های تایید شده

آگهی هایی هستند که آژانس ها و ارئه دهندگان خدمات گردشگری، مدارک و مجوزات دال بر مجوز فعالیت خود را برای تورتو ارسال نموده اند . در این موارد نشان مجوز تایید شده بر روی آگهی درج میگردد که نقش موثری در اعتماد سازی مخاطبان خدمات خواهد داشت. خدمات دهندگان می تواند این قابلیت را در زمان ثبت آگهی، و یا اگر زیاد از این قابلیت استفاده می کنند با تهیه بسته عضویت مربوطه فعال نمایند.

آژانس ها و خدمات دهندگان میتوانند اطلاعات خود را در بخش ارسال مدارک تکمیل و ارسال نماییند. بدیهی است طبق قوانین و مقررات تورتو، مسئولیت کلیه اطلاعات درج شده بر عهده آگهی دهنده می باشد و تورتو مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

آگهی های لحظه آخر

آگهی هایی هستند که آژانس ها و ارئه دهندگان خدمات گردشگری، با توجه به زمان اندک باقی مانده برای رزرو ، تخفیفاتی را برای مشتریان در نظر میگیرند. با فعال شدن این ویژگی برای اگهی، به مدت ۷ روز نشان لحظه آخری بر روی آگهی به درج می شود.خدمات دهندگان می تواند این قابلیت را در زمان ثبت آگهی، و یا اگر زیاد از این قابلیت استفاده می کنند با تهیه بسته عضویت مربوطه فعال نمایند.

با توجه به آنکه نشان لحظه آخر تنها به مدت ۱۰ روز برروی آگهی نمایش داده می شود، پیشنهاد می گردد این قابلیت را در زمان مقرر فعال نمایید. برای این منظور پس از درج آگهی ، هر زمان که قصد فعال سازی نشان لحظه آخر را داشتید، به شیوه زیر آگهی خود را مجددا منتشر نمایید:

 1. به حساب کاربری خود وارد شوید.
 2.  وارد بخش مدیریت تبلیغات شوید.
 3.  در آگهی مورد نظر خود بر روی انتشار مجدد آگهی کلیک نمایید.
 4. مراحل را طی نمایید و در صورت نیاز تغییرات خود را اعمال نمایید. اگر قصد ایجاد تغییری نداری تنها بر روی ادامه کلیک نمایید.
 5. در انتهای صفحه نمایش اطلاعات آگهی، تیک گزینه لحظه آخر را زده و ادامه دهید.

* ذر صورت فعال سازی بسته عضویت لحظه آخری، نشان لحظه آخری بر روی کلیه آگهی های شما اعمال می شود. در این صورت پیشنهاد می گردد در صورت عدم تمایل به درج نشان بر روی بعضی آگهی ها، از اکانت جداگانه استفاده نمایید.

بسته های عضویت

به طور کلی درج آگهی در تورتو رایگان می باشد، اما قابلیت هایی در نظر گرفته شده که در صورت تمایل آژانسها و خدمات دهندگان برای هرچه بیشتر دیده شدن و همچنین ایجاد اطمینان و اعتماد در مشتریان نسبت به فعال سازی آنها اقدام نمایند. این قابلیت ها را در زمان درج آگهی می توان فعال کرد. اما اگر آین قابلیت های زیاد مورد استفاده شما قرار می گیرد، با تهیه بسته عضویت مربوطه از حداقل ۵۰ درصد تخفیف بر خوردار خواهید شد.

توجه نمایید که در لحظه تنها یک بسته عضویت فعال می توانید داشته باشید و با فعال کردن بسته جدید، بسته قبلی باطل می شود.

ارسال مدارک

شرکتها، آژانس ها و خدمات دهندگان میتوانند با فعال کردن درج نشان مجوز تایید شده بر روی آگهی خود نسبت به اعتماد سازی مشتریان اقدام نمایند. این مجموعه ها بایستی حداکثر طی ۷ روز از زمان درج آگهی نسبت به ارسال مدارک و مجوزات مربوط به آگهی در بخش ارسال مدارک اقدام نمایند. در غیر اینصورت نشان از روی آگهی حذف و آگهی غیرفعال می گردد.

 

تعرفه

درج آگهی در تورتو رایگان می باشد. اما در صورت تمایل می توانید از قابلیت های زیر استفاده نمایید

 1. آگهی ویژه
 2. آگهی لحظه آخری
 3. درج نشان “مجوز تایید شده”
 4. آگی کارشناسان (آگهی هایلایت شده)
 5. نردبام ( و بسته نردبام)
 6. بسته های عضویت
 7. تمدید آگهی